EK 2021 kwalificatie speelschema

Het EK 2021 kwalificatie speelschema start op 21 maart 2019 en eindigt op 19 november 2019. Het programma van Nederland en België staat hieronder, evenals de andere wedstrijden en uitslagen.

Er zijn 10 kwalificatie poules, dus kunnen 20 landen zich rechtstreeks plaatsen via de EURO 2021 kwalificatieduels. Er zijn 5 poules van 5 landen en 5 poules van 6 landen.

10 wedstrijddagen

Er zullen 2 wedstrijddagen komen in elke van de volgende maanden: maart, juni, september, oktober en november 2019. Totaal zijn er dus 10 wedstrijddagen ingepland in het schema.

De wedstrijddagen zijn:

  • 21-23 maart 2019
  • 24-26 maart 2019
  • 7-8 juni 2019
  • 10-11 juni 2019
  • 5-7 september 2019
  • 8-10 september 2019
  • 10-12 oktober 2019
  • 13-15 oktober 2019
  • 14-16 november 2019
  • 17-19 november 2019
EK 2021 kwalificatie speelschema
EK 2021 kwalificatie speelschema

EK kwalificatie 2021 speelschema: wedstrijden en uitslagen

Hieronder staat het EK kwalificatie 2021 speelschema met onder andere Nederland en België.

Filter:
Schema EK 2021 kwalificatie
do 21 maart 16:00 Poule I #1
Kazachstan Kazachstan 3-0 Schotland Schotland
 
do 21 maart 18:00 Poule I #10
Cyprus Cyprus 5-0 San Marino San Marino
 
do 21 maart 20:45 Poule C #2
Nederland Nederland 4-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
do 21 maart 20:45 Poule C #3
Noord-Ierland Noord-Ierland 2-0 Estland Estland
 
do 21 maart 20:45 Poule E #4
Kroatië Kroatië 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
do 21 maart 20:45 Poule E #5
Slowakije Slowakije 2-0 Hongarije Hongarije
 
do 21 maart 20:45 Poule G #6
Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Polen Polen
 
do 21 maart 20:45 Poule G #7
Macedonië Macedonië 3-1 Letland Letland
 
do 21 maart 20:45 Poule G #8
Israël Israël 1-1 Slovenië Slovenië
 
do 21 maart 20:45 Poule I #9
België België 3-1 Rusland Rusland
 
vr 22 maart 18:00 Poule A #11
Bulgarije Bulgarije 1-1 Montenegro Montenegro
 
vr 22 maart 20:45 Poule A #12
Engeland Engeland 5-0 Tsjechië Tsjechië
 
vr 22 maart 20:45 Poule B #13
Luxemburg Luxemburg 2-1 Litouwen Litouwen
 
vr 22 maart 20:45 Poule B #14
Portugal Portugal 0-0 Oekraïne Oekraïne
 
vr 22 maart 20:45 Poule H #15
Albanië Albanië 0-2 Turkije Turkije
 
vr 22 maart 20:45 Poule H #16
Andorra Andorra 0-2 IJsland IJsland
 
vr 22 maart 20:45 Poule H #17
Moldavië Moldavië 1-4 Frankrijk Frankrijk
 
za 23 maart 15:00 Poule D #18
Georgië Georgië 0-2 Zwitserland Zwitserland
 
za 23 maart 18:00 Poule D #19
Gibraltar Gibraltar 0-1 Ierland Ierland
 
za 23 maart 18:00 Poule F #20
Malta Malta 2-1 Faeröer Faeröer
 
za 23 maart 18:00 Poule F #21
Zweden Zweden 2-1 Roemenië Roemenië
 
za 23 maart 20:45 Poule F #22
Spanje Spanje 2-1 Noorwegen Noorwegen
 
za 23 maart 20:45 Poule J #23
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 2-1 Armenië Armenië
 
za 23 maart 20:45 Poule J #24
Italië Italië 2-0 Finland Finland
 
za 23 maart 20:45 Poule J #25
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Griekenland Griekenland
 
zo 24 maart 15:00 Poule E #26
Wales Wales 1-0 Slowakije Slowakije
 
zo 24 maart 15:00 Poule I #27
Kazachstan Kazachstan 0-4 Rusland Rusland
 
zo 24 maart 18:00 Poule E #28
Hongarije Hongarije 2-1 Kroatië Kroatië
 
zo 24 maart 18:00 Poule G #29
Israël Israël 4-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
zo 24 maart 18:00 Poule I #30
San Marino San Marino 0-2 Schotland Schotland
 
zo 24 maart 20:45 Poule C #31
Nederland Nederland 2-3 Duitsland Duitsland
 
zo 24 maart 20:45 Poule C #32
Noord-Ierland Noord-Ierland 2-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
zo 24 maart 20:45 Poule G #33
Polen Polen 2-0 Letland Letland
 
zo 24 maart 20:45 Poule G #34
Slovenië Slovenië 1-1 Macedonië Macedonië
 
zo 24 maart 20:45 Poule I #35
Cyprus Cyprus 0-2 België België
 
ma 25 maart 18:00 Poule H #36
Turkije Turkije 4-0 Moldavië Moldavië
 
ma 25 maart 20:45 Poule A #37
Kosovo Kosovo 1-1 Bulgarije Bulgarije
 
ma 25 maart 20:45 Poule A #38
Montenegro Montenegro 1-5 Engeland Engeland
 
ma 25 maart 20:45 Poule B #39
Luxemburg Luxemburg 1-2 Oekraïne Oekraïne
 
ma 25 maart 20:45 Poule B #40
Portugal Portugal 1-1 Servië Servië
 
ma 25 maart 20:45 Poule H #41
Andorra Andorra 0-3 Albanië Albanië
 
ma 25 maart 20:45 Poule H #42
Frankrijk Frankrijk 4-0 IJsland IJsland
 
di 26 maart 18:00 Poule J #43
Armenië Armenië 0-2 Finland Finland
 
di 26 maart 20:45 Poule D #44
Ierland Ierland 1-0 Georgië Georgië
 
di 26 maart 20:45 Poule D #45
Zwitserland Zwitserland 3-3 Denemarken Denemarken
 
di 26 maart 20:45 Poule F #46
Malta Malta 0-2 Spanje Spanje
 
di 26 maart 20:45 Poule F #47
Noorwegen Noorwegen 3-3 Zweden Zweden
 
di 26 maart 20:45 Poule F #48
Roemenië Roemenië 4-1 Faeröer Faeröer
 
di 26 maart 20:45 Poule J #49
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 2-2 Griekenland Griekenland
 
di 26 maart 20:45 Poule J #50
Italië Italië 6-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
vr 07 juni 18:00 Poule D #51
Georgië Georgië 3-0 Gibraltar Gibraltar
 
vr 07 juni 20:45 Poule A #52
Tsjechië Tsjechië 2-1 Bulgarije Bulgarije
 
vr 07 juni 20:45 Poule A #53
Montenegro Montenegro 1-1 Kosovo Kosovo
 
vr 07 juni 20:45 Poule B #54
Litouwen Litouwen 1-1 Luxemburg Luxemburg
 
vr 07 juni 20:45 Poule B #55
Oekraïne Oekraïne 5-0 Servië Servië
 
vr 07 juni 20:45 Poule D #56
Denemarken Denemarken 1-1 Ierland Ierland
 
vr 07 juni 20:45 Poule F #57
Faeröer Faeröer 1-4 Spanje Spanje
 
vr 07 juni 20:45 Poule F #58
Noorwegen Noorwegen 2-2 Roemenië Roemenië
 
vr 07 juni 20:45 Poule F #59
Zweden Zweden 3-0 Malta Malta
 
vr 07 juni 20:45 Poule G #60
Oostenrijk Oostenrijk 1-0 Slovenië Slovenië
 
vr 07 juni 20:45 Poule G #61
Macedonië Macedonië 0-1 Polen Polen
 
vr 07 juni 20:45 Poule G #62
Letland Letland 0-3 Israël Israël
 
za 08 juni 15:00 Poule E #63
Kroatië Kroatië 2-1 Wales Wales
 
za 08 juni 15:00 Poule H #64
IJsland IJsland 1-0 Albanië Albanië
 
za 08 juni 18:00 Poule C #65
Estland Estland 1-2 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
za 08 juni 18:00 Poule E #66
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-3 Hongarije Hongarije
 
za 08 juni 18:00 Poule H #67
Moldavië Moldavië 1-0 Andorra Andorra
 
za 08 juni 18:00 Poule I #68
Rusland Rusland 9-0 San Marino San Marino
 
za 08 juni 18:00 Poule J #69
Armenië Armenië 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
za 08 juni 18:00 Poule J #70
Finland Finland 2-0 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
za 08 juni 20:45 Poule C #71
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2 Duitsland Duitsland
 
za 08 juni 20:45 Poule H #72
Turkije Turkije 2-0 Frankrijk Frankrijk
 
za 08 juni 20:45 Poule I #73
België België 3-0 Kazachstan Kazachstan
 
za 08 juni 20:45 Poule I #74
Schotland Schotland 2-1 Cyprus Cyprus
 
za 08 juni 20:45 Poule J #75
Griekenland Griekenland 0-3 Italië Italië
 
ma 10 juni 20:45 Poule A #76
Bulgarije Bulgarije 2-3 Kosovo Kosovo
 
ma 10 juni 20:45 Poule A #77
Tsjechië Tsjechië 3-0 Montenegro Montenegro
 
ma 10 juni 20:45 Poule B #78
Servië Servië 4-1 Litouwen Litouwen
 
ma 10 juni 20:45 Poule B #79
Oekraïne Oekraïne 1-0 Luxemburg Luxemburg
 
ma 10 juni 20:45 Poule D #80
Denemarken Denemarken 5-1 Georgië Georgië
 
ma 10 juni 20:45 Poule D #81
Ierland Ierland 2-0 Gibraltar Gibraltar
 
ma 10 juni 20:45 Poule F #82
Faeröer Faeröer 0-2 Noorwegen Noorwegen
 
ma 10 juni 20:45 Poule F #83
Malta Malta 0-4 Roemenië Roemenië
 
ma 10 juni 20:45 Poule F #84
Spanje Spanje 3-0 Zweden Zweden
 
ma 10 juni 20:45 Poule G #85
Macedonië Macedonië 1-4 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 10 juni 20:45 Poule G #86
Letland Letland 0-5 Slovenië Slovenië
 
ma 10 juni 20:45 Poule G #87
Polen Polen 4-0 Israël Israël
 
di 11 juni 16:00 Poule I #88
Kazachstan Kazachstan 4-0 San Marino San Marino
 
di 11 juni 18:00 Poule E #89
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-5 Slowakije Slowakije
 
di 11 juni 20:45 Poule C #90
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
di 11 juni 20:45 Poule C #91
Duitsland Duitsland 8-0 Estland Estland
 
di 11 juni 20:45 Poule E #92
Hongarije Hongarije 1-0 Wales Wales
 
di 11 juni 20:45 Poule H #93
Albanië Albanië 2-0 Moldavië Moldavië
 
di 11 juni 20:45 Poule H #94
Andorra Andorra 0-4 Frankrijk Frankrijk
 
di 11 juni 20:45 Poule H #95
IJsland IJsland 2-1 Turkije Turkije
 
di 11 juni 20:45 Poule I #96
België België 3-0 Schotland Schotland
 
di 11 juni 20:45 Poule I #97
Rusland Rusland 1-0 Cyprus Cyprus
 
di 11 juni 20:45 Poule J #98
Griekenland Griekenland 2-3 Armenië Armenië
 
di 11 juni 20:45 Poule J #99
Italië Italië 2-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
di 11 juni 20:45 Poule J #100
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Finland Finland
 
do 05 september 18:00 Poule J #101
Armenië Armenië 1-3 Italië Italië
 
do 05 september 20:45 Poule D #102
Gibraltar Gibraltar 0-6 Denemarken Denemarken
 
do 05 september 20:45 Poule D #103
Ierland Ierland 1-1 Zwitserland Zwitserland
 
do 05 september 20:45 Poule F #104
Faeröer Faeröer 0-4 Zweden Zweden
 
do 05 september 20:45 Poule F #105
Noorwegen Noorwegen 2-0 Malta Malta
 
do 05 september 20:45 Poule F #106
Roemenië Roemenië 1-2 Spanje Spanje
 
do 05 september 20:45 Poule G #107
Israël Israël 1-1 Macedonië Macedonië
 
do 05 september 20:45 Poule J #108
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 5-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
do 05 september 20:45 Poule J #109
Finland Finland 1-0 Griekenland Griekenland
 
vr 06 september 20:45 Poule C #110
Estland Estland 1-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
vr 06 september 20:45 Poule C #111
Duitsland Duitsland 2-4 Nederland Nederland
 
vr 06 september 20:45 Poule E #112
Slowakije Slowakije 0-4 Kroatië Kroatië
 
vr 06 september 20:45 Poule E #113
Wales Wales 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
vr 06 september 20:45 Poule G #114
Oostenrijk Oostenrijk 6-0 Letland Letland
 
vr 06 september 20:45 Poule G #115
Slovenië Slovenië 2-0 Polen Polen
 
vr 06 september 20:45 Poule I #116
Cyprus Cyprus 1-1 Kazachstan Kazachstan
 
vr 06 september 20:45 Poule I #117
San Marino San Marino 0-4 België België
 
vr 06 september 20:45 Poule I #118
Schotland Schotland 1-2 Rusland Rusland
 
za 07 september 15:00 Poule A #119
Kosovo Kosovo 2-1 Tsjechië Tsjechië
 
za 07 september 18:00 Poule A #120
Engeland Engeland 4-0 Bulgarije Bulgarije
 
za 07 september 18:00 Poule B #121
Litouwen Litouwen 0-3 Oekraïne Oekraïne
 
za 07 september 18:00 Poule H #122
IJsland IJsland 3-0 Moldavië Moldavië
 
za 07 september 20:45 Poule B #123
Servië Servië 2-4 Portugal Portugal
 
za 07 september 20:45 Poule H #124
Frankrijk Frankrijk 4-1 Albanië Albanië
 
za 07 september 20:45 Poule H #125
Turkije Turkije 1-0 Andorra Andorra
 
zo 08 september 15:00 Poule J #130
Armenië Armenië 4-2 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
zo 08 september 18:00 Poule D #127
Georgië Georgië 0-0 Denemarken Denemarken
 
zo 08 september 18:00 Poule D #128
Zwitserland Zwitserland 4-0 Gibraltar Gibraltar
 
zo 08 september 18:00 Poule F #129
Roemenië Roemenië 1-0 Malta Malta
 
zo 08 september 20:45 Poule F #126
Spanje Spanje 4-0 Faeröer Faeröer
 
zo 08 september 20:45 Poule F #131
Zweden Zweden 1-1 Noorwegen Noorwegen
 
zo 08 september 20:45 Poule J #132
Finland Finland 1-2 Italië Italië
 
zo 08 september 20:45 Poule J #133
Griekenland Griekenland 1-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
ma 09 september 18:00 Poule E #134
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-1 Kroatië Kroatië
 
ma 09 september 20:45 Poule C #135
Estland Estland 0-4 Nederland Nederland
 
ma 09 september 20:45 Poule C #136
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-2 Duitsland Duitsland
 
ma 09 september 20:45 Poule E #137
Hongarije Hongarije 1-2 Slowakije Slowakije
 
ma 09 september 20:45 Poule G #138
Letland Letland 0-2 Macedonië Macedonië
 
ma 09 september 20:45 Poule G #139
Polen Polen 0-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 09 september 20:45 Poule G #140
Slovenië Slovenië 3-2 Israël Israël
 
ma 09 september 20:45 Poule I #141
Rusland Rusland 1-0 Kazachstan Kazachstan
 
ma 09 september 20:45 Poule I #142
San Marino San Marino 0-4 Cyprus Cyprus
 
ma 09 september 20:45 Poule I #143
Schotland Schotland 0-4 België België
 
di 10 september 20:45 Poule A #144
Engeland Engeland 5-3 Kosovo Kosovo
 
di 10 september 20:45 Poule A #145
Montenegro Montenegro 0-3 Tsjechië Tsjechië
 
di 10 september 20:45 Poule B #146
Litouwen Litouwen 1-5 Portugal Portugal
 
di 10 september 20:45 Poule B #147
Luxemburg Luxemburg 1-3 Servië Servië
 
di 10 september 20:45 Poule H #148
Albanië Albanië 4-2 IJsland IJsland
 
di 10 september 20:45 Poule H #149
Frankrijk Frankrijk 3-0 Andorra Andorra
 
di 10 september 20:45 Poule H #150
Moldavië Moldavië 0-4 Turkije Turkije
 
do 10 oktober 16:00 Poule I #151
Kazachstan Kazachstan 1-2 Cyprus Cyprus
 
do 10 oktober 18:00 Poule C #152
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0 Estland Estland
 
do 10 oktober 20:45 Poule C #153
Nederland Nederland 3-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
do 10 oktober 20:45 Poule E #154
Kroatië Kroatië 3-0 Hongarije Hongarije
 
do 10 oktober 20:45 Poule E #155
Slowakije Slowakije 1-1 Wales Wales
 
do 10 oktober 20:45 Poule G #156
Oostenrijk Oostenrijk 3-1 Israël Israël
 
do 10 oktober 20:45 Poule G #157
Macedonië Macedonië 2-1 Slovenië Slovenië
 
do 10 oktober 20:45 Poule G #158
Letland Letland 0-3 Polen Polen
 
do 10 oktober 20:45 Poule I #159
België België 9-0 San Marino San Marino
 
do 10 oktober 20:45 Poule I #160
Rusland Rusland 4-0 Schotland Schotland
 
vr 11 oktober 20:45 Poule A #161
Tsjechië Tsjechië 2-1 Engeland Engeland
 
vr 11 oktober 20:45 Poule A #162
Montenegro Montenegro 0-0 Bulgarije Bulgarije
 
vr 11 oktober 20:45 Poule B #163
Portugal Portugal 3-0 Luxemburg Luxemburg
 
vr 11 oktober 20:45 Poule B #164
Oekraïne Oekraïne 2-0 Litouwen Litouwen
 
vr 11 oktober 20:45 Poule H #165
Andorra Andorra 1-0 Moldavië Moldavië
 
vr 11 oktober 20:45 Poule H #166
IJsland IJsland 0-1 Frankrijk Frankrijk
 
vr 11 oktober 20:45 Poule H #167
Turkije Turkije 1-0 Albanië Albanië
 
za 12 oktober 15:00 Poule D #168
Georgië Georgië 0-0 Ierland Ierland
 
za 12 oktober 18:00 Poule D #169
Denemarken Denemarken 1-0 Zwitserland Zwitserland
 
za 12 oktober 18:00 Poule F #170
Faeröer Faeröer 0-3 Roemenië Roemenië
 
za 12 oktober 18:00 Poule J #171
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 4-1 Finland Finland
 
za 12 oktober 20:45 Poule F #172
Malta Malta 0-4 Zweden Zweden
 
za 12 oktober 20:45 Poule F #173
Noorwegen Noorwegen 1-1 Spanje Spanje
 
za 12 oktober 20:45 Poule J #174
Italië Italië 2-0 Griekenland Griekenland
 
za 12 oktober 20:45 Poule J #175
Liechtenstein Liechtenstein 1-1 Armenië Armenië
 
zo 13 oktober 15:00 Poule I #176
Kazachstan Kazachstan 0-2 België België
 
zo 13 oktober 18:00 Poule C #177
Wit-Rusland Wit-Rusland 1-2 Nederland Nederland
 
zo 13 oktober 18:00 Poule E #178
Hongarije Hongarije 1-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
zo 13 oktober 18:00 Poule I #179
Cyprus Cyprus 0-5 Rusland Rusland
 
zo 13 oktober 18:00 Poule I #180
Schotland Schotland 6-0 San Marino San Marino
 
zo 13 oktober 20:45 Poule C #181
Estland Estland 0-3 Duitsland Duitsland
 
zo 13 oktober 20:45 Poule E #182
Wales Wales 1-1 Kroatië Kroatië
 
zo 13 oktober 20:45 Poule G #183
Polen Polen 2-0 Macedonië Macedonië
 
zo 13 oktober 20:45 Poule G #184
Slovenië Slovenië 0-1 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 14 oktober 20:45 Poule A #185
Bulgarije Bulgarije 0-6 Engeland Engeland
 
ma 14 oktober 20:45 Poule A #186
Kosovo Kosovo 2-0 Montenegro Montenegro
 
ma 14 oktober 20:45 Poule B #187
Litouwen Litouwen 1-2 Servië Servië
 
ma 14 oktober 20:45 Poule B #188
Oekraïne Oekraïne 2-1 Portugal Portugal
 
ma 14 oktober 20:45 Poule H #189
Frankrijk Frankrijk 1-1 Turkije Turkije
 
ma 14 oktober 20:45 Poule H #190
IJsland IJsland 2-0 Andorra Andorra
 
ma 14 oktober 20:45 Poule H #191
Moldavië Moldavië 0-4 Albanië Albanië
 
di 15 oktober 18:00 Poule J #198
Finland Finland 3-0 Armenië Armenië
 
di 15 oktober 20:45 Poule D #192
Gibraltar Gibraltar 2-3 Georgië Georgië
 
di 15 oktober 20:45 Poule D #193
Zwitserland Zwitserland 2-0 Ierland Ierland
 
di 15 oktober 20:45 Poule F #194
Faeröer Faeröer 1-0 Malta Malta
 
di 15 oktober 20:45 Poule F #195
Roemenië Roemenië 1-1 Noorwegen Noorwegen
 
di 15 oktober 20:45 Poule F #196
Zweden Zweden 1-1 Spanje Spanje
 
di 15 oktober 20:45 Poule G #197
Israël Israël 3-1 Letland Letland
 
di 15 oktober 20:45 Poule J #199
Griekenland Griekenland 2-1 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
di 15 oktober 20:45 Poule J #200
Liechtenstein Liechtenstein 0-5 Italië Italië
 
do 14 november 18:00 Poule H #201
Turkije Turkije 0-0 IJsland IJsland
 
do 14 november 20:45 Poule A #202
Tsjechië Tsjechië 2-1 Kosovo Kosovo
 
do 14 november 20:45 Poule A #203
Engeland Engeland 7-0 Montenegro Montenegro
 
do 14 november 20:45 Poule B #204
Portugal Portugal 6-0 Litouwen Litouwen
 
do 14 november 20:45 Poule B #205
Servië Servië 3-2 Luxemburg Luxemburg
 
do 14 november 20:45 Poule H #206
Albanië Albanië 2-2 Andorra Andorra
 
do 14 november 20:45 Poule H #207
Frankrijk Frankrijk 2-1 Moldavië Moldavië
 
vr 15 november 18:00 Poule F #212
Noorwegen Noorwegen 4-0 Faeröer Faeröer
 
vr 15 november 18:00 Poule J #208
Armenië Armenië 0-1 Griekenland Griekenland
 
vr 15 november 18:00 Poule J #209
Finland Finland 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
 
vr 15 november 20:45 Poule D #210
Denemarken Denemarken 6-0 Gibraltar Gibraltar
 
vr 15 november 20:45 Poule D #211
Zwitserland Zwitserland 1-0 Georgië Georgië
 
vr 15 november 20:45 Poule F #213
Roemenië Roemenië 0-2 Zweden Zweden
 
vr 15 november 20:45 Poule F #214
Spanje Spanje 7-0 Malta Malta
 
vr 15 november 20:45 Poule J #215
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-3 Italië Italië
 
za 16 november 15:00 Poule I #216
Cyprus Cyprus 1-2 Schotland Schotland
 
za 16 november 18:00 Poule E #217
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-2 Wales Wales
 
za 16 november 18:00 Poule G #218
Slovenië Slovenië 1-0 Letland Letland
 
za 16 november 18:00 Poule I #219
Rusland Rusland 1-4 België België
 
za 16 november 18:00 Poule I #220
San Marino San Marino 1-3 Kazachstan Kazachstan
 
za 16 november 20:45 Poule C #221
Duitsland Duitsland 4-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
za 16 november 20:45 Poule C #222
Noord-Ierland Noord-Ierland 0-0 Nederland Nederland
 
za 16 november 20:45 Poule E #223
Kroatië Kroatië 3-1 Slowakije Slowakije
 
za 16 november 20:45 Poule G #224
Oostenrijk Oostenrijk 2-1 Macedonië Macedonië
 
za 16 november 20:45 Poule G #225
Israël Israël 1-2 Polen Polen
 
zo 17 november 15:00 Poule B #226
Luxemburg Luxemburg 0-2 Portugal Portugal
 
zo 17 november 15:00 Poule B #227
Servië Servië 2-2 Oekraïne Oekraïne
 
zo 17 november 18:00 Poule A #228
Bulgarije Bulgarije 1-0 Tsjechië Tsjechië
 
zo 17 november 18:00 Poule A #229
Kosovo Kosovo 0-4 Engeland Engeland
 
zo 17 november 20:45 Poule H #230
Albanië Albanië 0-2 Frankrijk Frankrijk
 
zo 17 november 20:45 Poule H #231
Andorra Andorra 0-2 Turkije Turkije
 
zo 17 november 20:45 Poule H #232
Moldavië Moldavië 1-2 IJsland IJsland
 
ma 18 november 20:45 Poule D #233
Gibraltar Gibraltar 1-6 Zwitserland Zwitserland
 
ma 18 november 20:45 Poule D #234
Ierland Ierland 1-1 Denemarken Denemarken
 
ma 18 november 20:45 Poule F #235
Malta Malta 1-2 Noorwegen Noorwegen
 
ma 18 november 20:45 Poule F #236
Spanje Spanje 5-0 Roemenië Roemenië
 
ma 18 november 20:45 Poule F #237
Zweden Zweden 3-0 Faeröer Faeröer
 
ma 18 november 20:45 Poule J #238
Griekenland Griekenland 2-1 Finland Finland
 
ma 18 november 20:45 Poule J #239
Italië Italië 9-1 Armenië Armenië
 
ma 18 november 20:45 Poule J #240
Liechtenstein Liechtenstein 0-3 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
di 19 november 20:45 Poule C #241
Duitsland Duitsland 6-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
di 19 november 20:45 Poule C #242
Nederland Nederland 5-0 Estland Estland
 
di 19 november 20:45 Poule E #243
Slowakije Slowakije 2-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
di 19 november 20:45 Poule E #244
Wales Wales 2-0 Hongarije Hongarije
 
di 19 november 20:45 Poule G #245
Macedonië Macedonië 1-0 Israël Israël
 
di 19 november 20:45 Poule G #246
Letland Letland 1-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
di 19 november 20:45 Poule G #247
Polen Polen 3-2 Slovenië Slovenië
 
di 19 november 20:45 Poule I #248
België België 6-1 Cyprus Cyprus
 
di 19 november 20:45 Poule I #249
San Marino San Marino 0-5 Rusland Rusland
 
di 19 november 20:45 Poule I #250
Schotland Schotland 3-1 Kazachstan Kazachstan
 

De loting voor het kwalificatie schema wordt gehouden op 2 december 2018 in Dublin.

Download het kwalificatie speelschema

Download het speelschema in PDF of Excel.


Deel 'EK kwalificatie 2021 speelschema - programma, wedstrijden en uitslagen'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!

Het EK 2021 kwalificatie schema start op 21 maart 2019 en eindigt op 19 november 2019. Het programma van Nederland en België en andere wedstrijden.


Steun deze gratis website over het EK 2021

Waardeer je de informatie op deze website? Wil je dat deze en toekomstige sites over grote voetbaltoernooien gratis blijven? Ik, Patrick, ben een gewone burger die dit allemaal vrijwillig doet en kan daarom jouw hulp van harte gebruiken door:

  • het delen van pagina's en nieuws op je social media-accounts.
  • de social media-pagina's van deze website te liken en volgen.

Alvast heel erg bedankt! Laten we met z'n allen het Nederlands Elftal of de Rode Duivels steunen richting het Europees Kampioenschap 2021!